big-symbol

“Kural İstif ve İş Makinaları olarak”

Hedefimiz, sizlerin ihtiyacı olan doğru ekipman ve en uygun çözümü tespit edip işletmenizde uygulamak ve mevcut ekipmanlarınızın bakımlarını profesyonel olarak takip etmek, gerekli olan her türlü servis ve yedek parça tedariğini sağlamaktır.

KURAL İSTİF VE İŞ MAKİNALARI

Sektörde deneyim ve birikimleri ile 8 yıllık bir firma olup dinamik ve tecrübeli kadrosu profesyonel yaklaşımları ile sektörün standartlarını yeniden belirleme hedefi olan çözüm üreten bir yaklaşımla müşteri beklentileri ve memnuniyetini tamamıyla sağlama esasınsa göre kurulmuştur.

Kural Forklift sektörün kurallarını yeni baştan revize ederek sektörün karşılaştığı tüm açmaz ve sıkıntıları maksimum müşteri memnuniyeti ile çözmek ve sektöre klasik anlayışların dışında yeni bir başlangıç ve yeni bir soluk getirmek iddiasıyla, konusunda uzman sektörün içinden yetişmiş kişiler tarafından sektörün ciddi ihtiyaç duyduğu yeni yaklaşımları üretmek için kurulmuştur.

Bahane ve çözümsüzlüklerin yerini mutlak tatmin sağlayan akılcı profesyonel çözümler üretmek üzere vizyonunu belirleyen firmamız “Sorun Değil Çözüm Üret”  yaklaşımını kendine şiar edinmiştir.

Dürüst güvenilir ve akılcı yaklaşımlarıyla müşterilerinin her türlü sıkıntılarını kendi sıkıntısı gibi algılayıp gerçek çözümler üreten her durumda müşterilerinin yanında olan insani değerleri ticari değerlerin üstünde gören ve algılayan bir anlayışla sektörün yeni soluğu olmuştur.

KURAL
İSTİF VE İŞ MAKİNALARI

  • Forklift
  • Akülü İstif
  • Transpalet
  • Servis Bakım Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri

Bize Ulaşın

7/24 Destek

0543 831 76 57

Firmanızın ihtiyacı olan heranda Kural İstif Yanınızda!

Tel: 0216 471 21 02
Tel: 0216 471 48 86
Gsm: 0543 831 76 57

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ:  08:00 – 18:30
CUMARTESİ:  08:00 – 13:00
PAZAR:  KAPALI
ACİL DURUM:  7 Gün / 24 Saat
FORKLİFT
Servis Bakım
Forklift Marka ve Modellerinize uygun Orijinal Yedek Parçalarla en hızlı şekilde uygun maliyetler ile Forklift Bakımı, Forklift , Forklift Servis Hizmeti Vermektedir..

Forklift Servisi Hizmetlerimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

AKÜLÜ İSTİF
Servis Bakım
Akülü İstif,  Marka ve Modellerinize uygun Orijinal Yedek Parçalarla en hızlı şekilde uygun maliyetler ile Akülü İstif Bakımı, Akülü İstif , Akülü İstif Servis Hizmeti Vermektedir..

Akülü İstif Servisi Hizmetlerimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

TRANSPALET
Servis Bakım
Transpalet,  Marka ve Modellerinize uygun Orijinal Yedek Parçalarla en hızlı şekilde uygun maliyetler ile Transpalet Bakımı,Transpalet , Transpalet  Servis Hizmeti Vermektedir..

Transpalet Servisi Hizmetlerimiz için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.